Hizmet Kullanım Ve İade Sözleşmesi

Hizmet Kullanım Ve İade Sözleşmesi

İade Sözleşmesi

1-) Kredi tutarı eklendiyse ve ürün satın alınmadıysa geri ödemede %25 komisyon kesilerek geri ödeme yapılabilmektedir.

2-) Firma yetkilileri tarafından hizmet belirli bir nedenden dolayı durduruluyorsa/kapatılıyorsa ve ilgili hizmetin süresi mevcut ise kesinlikle kalan sürenin iadesi gerçekleştirilmeyecektir

3-) Mobil proxy, İnstagram proxy, Vodafone Proxy, Turkcell Proxy, Statik İp Mobil Proxy, /32 Block İpv6 Proxy paketlerinde kesinlikle geri iade söz konusu değildir.Alınan hizmetlerin ip adresi ve alt yapısı özel olarak yapılandırıldığı için müşteri iade hak talebinde bulunamaz.

4-) İpv4 ve İpv6 proxy hizmetlerinde şirketimizden kaynaklanan sorunlarda yöneticiler uygun bulursa iade işlemi başlatabilir.

5-) İade Ziraat Bankası üzerinden transferi gerçekleşmektedir, iade süreci 1-7 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Hizmet Kullanım Sözleşmesi

1-) ProxyV6 İnternet Hizmetleri, müşteriye yapacağı her türlü bildirim için, öncelikle müşterinin kayıt işlemi esnasında bildirdiği e-posta adresini kullanacaktır. Bu adresin geçerli bir adres olması konusundaki sorumluluk müşteriye aittir.

2-) Müşteri online kayıt esnasında ve/veya daha sonra ProxyV6 İnternet Hizmetleri’ne bildireceği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu beyan eder. ProxyV6 İnternet Hizmetleri müşteri tarafından bildirilen bilgilerin yanlış, eksik veya güncel olmamasından dolayı meydana gelecek aksaklık ve zararlardan dolayı, müşteri PROXYV6 İnternet Hizmetleri’ne hiçbir zarar tazmini talebinde bulunmayacağını peşinen kabul eder.

3-)ProxyV6 İnternet Hizmetleri, müşterinin online başvuru esnasında bildirdiği servislerin kendi sisteminde kurulumunu gerçekleştirir, ilgili ücretlerin kredi kartından paypal hesabı veya banka hesabından peşin tahsilatını takiben, müşterinin servislerini kullanıma açar ve müşteriyi bilgilendirir.

4-)Müşteri, ProxyV6 İnternet Hizmetleri proxy servisleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri (kullanılan servis içeriğine bağlı olarak) ödemeyi kabul eder. Ücretler, her kullanım dönemi başında peşin olarak tahsil edilecektir.

5-)Ödeme yapıldıktan sonra müşteri siparişini verip ödemesini tamamlandıktan minimum 30 dakika maksimum 24 saat içinde ürün teslimatı yapma hakkı bulunmaktadır.

6-)Ödeme Sorunu: Müşteri fatura tarihinin bitmesinin ardından ödeme yapmaması halinde veya geçerli bir bildirim yapılmaması halinde tek taraflı hizmet durdurulur.

7-)ProxyV6 İnternet Hizmetleri, müşterinin kredi kartı,banka havalesi hesabından tahsilat gerçekleştirilememesi durumunda, müşterinin ilgili servislerini askıya alma veya sözleşmeyi tamamen sonlandırma hakkını saklı tutar.

8-)Müşteri’nin ProxyV6 İnternet Hizmetleri’nin web sitesinden yapacağı online başvuru ile sözleşme yürürlüğe girer. Sözleşme süresizdir.

9-)Müşteri İlişkileri: Destek opertörleri ile müşteri arasında herhangi bir tatsızlık, hakaret, tehit içerikli konuşma olması durumunda ProxyV6’nın ilgili müşteriye istinaden tüm hizmetlerini askıya alması ve/veya hesabını tamamen kapatma hakkını saklı tutar.

10-) Satışı yapılan proxy hizmetlerinin kullanımında müşterilerimizin proxyleri kullandığı uygulamalar ve oyun tarafında aldığı ip engeli veya blok engeli sonrasında müşteri iade veya hak talebinde bulunamaz.İP ve blok engelinin tarafımızda yapılmadığı ve ip ve blok engelinin kullanılan servis tarafında erişimimizin olmadığı ve kaldıramadığımız için ProxyV6 İnternet Hizmetleri ip ve blok ban tarafında destek vermemektedir.

Müşteri, web sitemize kayıt olarak ve web sitemizdeki ürünlerin siparişini geçerek yürürlükteki ” ProxyV6 İnternet Hizmetleri Servis Kullanım Şartları”nı kabul etmiştir. ” ProxyV6 İnternet Hizmetleri Servis Kullanım Şartları”nın geçerli hali, ProxyV6 İnternet Hizmetleri’nin hizmet-kullanim-ve-iade-sozlesmesi web adresinde yayınlanmaktadır.

Back to Top

Kaliteli Proxy Satın Al Düşük Pingli, Türkiye Lokasyon Proxy Adresleri 7/24 Teknik Destek .
2024 © . Powered by ProxyV6 İnternet Hizmetleri.

× WhatsApp Destek